Tenis SK Mělník  Tenis SK Mělník
   

Zde najdete novinky o dění v našem tenisovém klubu .

02.05.2018 - Výsledky mistr.utkání 28.4.a 29.4.

DOSPĚLÍ:

TO SK Mělník A--LTC Kolín 9:0

TK Bohutín-TO SK Mělník B 5:4

DOROST:

Dobřichovice B--TO SK Mělník 2:7

TO SK Mělník B--LTC Poděbrady B 5:4

ST.ŽACTVO:

TO SK Mělník--Nymburk 6:3

Libiš--TO SK Mělník B 2:7

ML:ŽACTVO:

TO SK Mělník--LTC Beroun--2:7

01.05.2018 - Zahájeny mistrovské soutěže družstev 2018

V sobotu 28.4. začali mistrovské soutěže družstev ve stř.kraji.Náš klub přihlásil do soutěží tato družstva.

DOSPĚLÍ:

A tým-středočeská divize

B tým-kr.přebor II.tř.

DOROST:

A tým kr.přebor I.tř.

B tým-kr.přebor III.tř

ST.ŽACTVO:

A tým-kr.přebor II.tř.

B tým-kr.přebor III.tř.

ML.ŽACTVO:

A tým-kr.přebor II.tř.

Postupové ambice mají především A tým dospělí a A tým dorostu.O nejlepší umístění s možností postupu do vyšší soutěže mohou usilovat i A tým st.žáků.Ostatní družstva by se mohla pohybovat ve středu svých tabulek,tak aby jim nehrozil sestup.To se týká především družstva ml.žáků.

10.03.2018 - Mladší žákyně C

Obrazek

Obrazek
Ve dnech 3.-5.3. proběhl v naší hale tenisový turnaj ml.žákyň kat. C za účasti 15 hráček z celé ČR.Nejvýše nasazenými hráčkami byli A.Bendová z Ústí n.L. a V.Picková z Děčína.

Turnaje se zúčastnili i čtyři hráčky našeho klubu-Krajová,Hatinová,Čížková,Brožová.Hatinová a Brožová prohráli hned v prvním kole,Krajová ve vzájemném souboji porazila Čížkovou a jako jediná postoupila do druhého kola.Tam však už nestačila na třetí nasazenou Michálkovou a prohrála 3:6 0:6.

Do finále se probojovali nejvýše nasazené hráčky a ve velmi vyrovnaném utkání byla nakonec šťastnější V.Picková,která zvítězila až ve vyrovnaném supertiebreaku třetí sady.

Ve čtyřhře obě hráčky společně porazili ve finále dvojici Lehká-Michálková a posbírali spolu dohromady nejcenější poháry za vítězství.

Finálové výsledky:

DVOUHRA: Picková-Bendová 6:0 4:6 1:0(8)

ČTYŘHRA:Picková,Bendová --Lehká,Michálková 6:0 7:6(5)

15.02.2018 - KRAJSKÝ PŘEBOR-DOROSTENKY

Obrazek

Obrazek
Ve dnech 10.-12.2. proběhl v naší hale krajský přebor dorostenek.Zůčastnilo se ho 21 hráček našeho kraje,z nichž vítězka si vybojovala postup na HMČR.

Největší favoritkou byla hráčka TK Neridé K.Fantová.Z mělnických hráček turnaj odehrála Vali Šulcová.

Ta si v prvním kole hladce poradila s hráčkou TK Buštěhrad Hajšmanovou 6:0 6:2.Ve druhém kole narazila Vali na nasazenou V.Hozmanovou.Na tu už nestačila a podlehla 2:61:6.

Turnaj proběhl bez většího překvapení a do finále se dostala K.Fantová proti L.M.Kubíkové.

Kristýna Fantová potvrdila svoje zkušenosti a lepší tenisový projev a po výhře 6:2 6:3 slavila titul přeborníka středočeského kraje a postup na HMČR.

Tato hráčka hraje za naše A mužstvo dospělích stř.divizi.

Ve čtyřhře slavila Kristýna spolu se svojí parťačkou V.Hozmanovou také titul.Gratulujeme

Finálové výsledky:

DVOUHRA: Fantová-Kubíková 6:2 6:3

ČTYŘHRA: Fantová,Hozmanová-Moravcová,Kubíková 3:6 7:5 1:0(7)

11.01.2018 - OPTIM TOUR ŽENY

Ve dnech 5.1.-9.1. proběhl v naší hale turnaj serie OPTIM TOUR žen,kat.A.Turnaj začal v pátek kvalifikací,které ze zůčastnilo 14 hráček.Čtyři postoupily do hlavní soutěže,která nabízela opravdu kvalitní obsazení našeho turnaje.

Ten se hrál opět pod záštitou starosty města p.Ctirada Mikeše.

Obrovský zájem o tento turnaj dokumentuje to, že ještě 25 náhradnic se nedostalo do soutěže. Spousta zajímavých zápasů, vyrovnané startovní pole a jedna vycházející hvězdička našeho tenisu. Linda Fruhvirtová ze Sparty Praha, narozená v roce 2005 se stala nejmladší vítězkou turnajů Optim Tour za 14 let, co se u nás pořádají.

Těžko soudit, zda soupeřky děsilo prohrát s tak mladou hráčkou, ale podle očitých svědků si vítězství bezpochyby zasloužila za aktivní a pohlednou hru. A podle výsledků to měla těžké od samého začátku a jak sama říká, žádný zápas nebyl jednoduchý.

„Jsem ráda, že jsem zvolila právě tento turnaj, který se úrovní vyrovnal MČR žen. Mohla jsem jet na ETU do 16, ale toto byla dobrá volba. Organizace turnaje byla skvělá a sběrači na finále? To jsem fakt nečekala, stejně jako vyhlášení na závěr za účasti sponzorů a starosty města Mělníka.“

Hodně byla vidět také Darja Vidmanová (r.2003) a za zmínku stojí také výkony Hany Malické, která se prokousala z kvalifikace až do semifinále hlavní soutěže a nechybělo mnoho a mohla si zahrát i finále.

Finálové utkání hrané v úterý dopoledne bylo zpestřeno sběrači míčků z řad našich mladých hráčů.Pozápase obě finalistky konstatovaly,že byli příjemně překvapené.Zároveň ocenily,že zápasu a předávání cen se zúčastnili osobně pan starosta Ctirad Mikeš a sponzor a zastupitel města p.Zbyněk Šnajdr.

FINÁLOVÉ VÝSLEDKY:

Dvouhra:Fruhvirtová-Bužková 6:4 6:4

Čtyřhra:Laboutková,Bužková-Krýslová,Vajsejtlová 6:4 6:3

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

20.12.2017 - CELOSTÁTNÍ TURNAJ MUŽI B

Ve dnech 16.-19.12. proběhl v naší hale béčkový turnaj mužů s velmi dobrým hráčským obsazením.Z devatenácti účastníků turnaje jich bylo 11 z první stovky celostátního žebřícku.

Nejvýše nasazení byli A.Bolardt(CŽ 26.) z Agrofert Prostějov a kladenský J.Vachtl(CŽ 33).

Tomu se zde ale nedařilo a prohrál hned v úvodním kole.Do semifinále se dostali dva nasazení hráči-Bolardt a Vrbka a dva nenasazení F:Michl a Blecha.

V souboji nasazených hráčů vyhrál po velkém boji Bolardt nad J.Vrbkou.

Filip Michl(hrající za náš klub mistráky) porazil celkem bez problémů Blechu.

Ve finále byl po dva sety lepší F.Michl,který proti labilnímu Bolardtovi podával soustředěný výkon,a propracoval se celkem k pěti mečbolům.Bohužel nevyužil ani jediný,i když měl tři při svém servisu,a druhou sadu prohrál.Ve třetí sadě už nedokázal klást odpor a dostal nepopulárního kanára.Z celkového vítězství se tak radoval nejvýše nasazený A.Bolardt.

VÝSLEDKY:

DVOUHRA:A.BOLARDT-F.MICHL 4:6 7:6(3) 6:0

ČTYŘHRA:Kalivoda,Podlešák-Vlkovský,Michl 6:3 6:4

Obrazek

Obrazek

20.09.2017 - OPTIM TOUR MASTERS

OPTIM TOUR MASTERS OPĚT NA MĚLNÍKU.

Od 16.9. do 18.9.proběhl v našem areálu tenisového klubu TO SK Mělník již pošesté v řadě turnaj MASTERS OPTIM TOUR mužů a žen,konaný pod záštitou p.starosty Ctirada Mikeše.

Účast na tomto masters si zajistí 8 nejlepších mužů a 8 nejlepších žen na základě výsledků v průběhu celé sezony OPTIM TOUR. Letos přijela špička celostátního žebříčku vyjma hráčů,kteří nás reprezentují na světových turnajích ATP a WTA.

Mezi muži patřili mezi největší favority turnaje L.Vejvara(I.ČLTK),loňský vítěz A.Bolardt(TK Agrofert Prostějov) a vítěz letošní pardubické juniorky M.Dubský(SK Hamr). Zápasy ve skupinách byly velmi zajímavé a napínavé.Z těchto zápasů se kvalifikovala do semifinále čtveřice Toman,Dubský,Vejvara,Šodek.Do finále nakonec postoupil favorit Vejvara a nejstarší hráč turnaje Toman.Ve finále si po pěkném tenisu vybojoval vítězství Lukáš Vejvara,který tak potvrdil roli největšího favorita.

Mezi dívkami byla kvůli nemoci a zraněním účast pouze šesti hráček,které však svým bojovným tenisem dali zapomenout na neúčast ostatních. Vítězství si nakonec odnesla mladá nadějná tenistka Veronika Přibylová(SK Hamr),která ve finále přehrála loňskou vítězku Terezu Polanskou(Škoda Plzeň).

Všichni hráči si převzali finanční odměny a vítězové poháry.Předání šeků a pohárů proběhlo za účasti starosty města p.Ctirada Mikeše a zastupitele města p.Zbyňka Šnajdra.

Chtěl bych oběma pánům poděkovat za účast na hlavním ceremoniálu a hlavně za finanční podporu městu Mělník a firmě p.Šnajdra.

FINÁLOVÉ VÝSLEDKY:

MUŽI: L.Vejvara – T.Toman 6:3 6:4

ŽENY: V.Přibylová – T.Polanská 6:3 6:1

Ing.Jan Šátral

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

14.09.2017 - Ml.žáci A-Tennis Arena Kids Tour

Již počtvrté v řadě pořádáme v září na našich kurtech turnaj ml.žáků Tennis Arena Kids Tour.Ten je zařazen do seriálu těchto turnajů a celkový vítěz seriálu získává hodnotné ceny a tréninkový kemp na Floridě.Proto se k nám vždy sjíždějí nejlepší hráči této věkové kategorie.

Stejně tomu bylo i letos.Z absolutní špičky chyběli pouze hráči-Menšík a Hrazdil.

V pátek 8.9. začali boje v kvalifikaci,z které postoupilo do hlavní soutěže 8 hráčů.Ty doplnili startovní pole na 48 žáků z celé ČR.

K největším favoritům patřil Vojtěch Petr(TK Na Dolině) a Marek Pazdera(I.ČLTK).

Zatímco Petr prokazoval během celého turnaje vynikající výkonnost a herní vyzrálost,štvanický Pazdera nečekaně klopýtl již ve čtvrtfinále,kdy nestačil na klubového spoluhráče M.Vinteru.Dalším překvapením byla porážka třetího nasazeného V.Kaliny(TK Sparta) již v osmifinále.

Finále nakonec vybojoval přesvedčivými výsledky V.Petr,který cestou do finále ztratil pouze 7 gamů ve čtyřech zápasech.

Soupeřem mu byl trochu překvapivě F.Paroulek(TJ Radlice),který využil slabší formu hráčů v horní polovině pavouka.

Finále však bylo jednoduchou záležitostí V.Petra,který deklasoval Paroulka 6:0 6:0.

Svoji dominanci potvrdil i ve čtyřhře,kterou vyhrál se svým oddílovým parťákem D.Vašenkou.

Celý turnaj proběhl v klidné atmosféře,za dobrého chování hráčů i rodičů.Pro náš klub má význam nejen ekonomický ale zíkáváme tím i prestiž v českém tenisovém prostředí.Letos byl i prezentován asi pětiminutovým šotem v pořadu Fiftýn na stanici O2 TENIS.

Finálové výsledky:

DVOUHRA:

V.PETR - M.PAROULEK 6:0 6:0

ČTYŘHRA:

VAŠENKA,PETR - DOUBEK,VRBA 6:1 6:3

19.08.2017 - MĚLNÍK CUP ST.ŽACTVO-kat.C

Obrazek

Obrazek

Starší žáci a žákyně se sjeli k nám ve dnech 16.-18.8.Účast byla hojná,přijelo 14 kluků a 19 dívek.

U chlapců turnaj odehráli i 4 domácí hráči,z nichž pouze Fero Vít postoupil do druhého kola.Dokázal porazit dalšího našeho hráče J.Šulce 6:0 6:4 a ve čtvrtfinále svedl vyrovnanou bitvu s třetím nasazeným O.Lidickým.

Do finále se probojovali dva nejvýše nasazení M.Rudolf a V.Popelka,z vítězství se radovala turnajová jednička M.Rudolf.Spolu potom vyhráli čtyřhru.

U dívek nebyla v početnějším poli bohužel ani jedna naše hráčka.Ve finále se utkala nenasazená T.Hřebačková a druhá nasazená K.Kubíčková.Z turnajového vítězství se nakonec radovala nenasazená hráčka.

FINÁLOVÉ VÝSLEDKY:.

DVOUHRA:

Rudolf-Popelka 6:3 6:3

Hřebačková-Kubíčková 6:4 7:5

ČTYŘHRA:

Rudolf-Popelkavs.Voleský-Holub 6:7(4) 6:3 1:0(5)

Hřebačková-Kubíčková vs.Tomcová-Kembická 6:1 6:7(3) 1:0(10)

17.08.2017 - MĚLNÍK CUP MLADŠÍ ŽACTVO - kat.C

Obrazek

Obrazek

Turnaj ml.žactva probíhal na našich kurtech ve dnech 14.-16.8. za účasti 14 chlapců a 24 dívek.

U chlapců z našich hráčů nastoupili pouze M.Harant a A.Beránek.Los je ještě svedl proti sobě hned do prvního kola.Úspěšnější byl M.Harant,který zvítězil 6:0 6:1a připsal si první výhru ve svojí tenisové kariéře.Bohužel ve druhém kole nestačil na druhého nasazeného M.Přistoupila a prohrál 0:6 1:6.Do finále se probojoval třetí nasazený D.Beneš a nenasazený D.Andrijčuk.Z vítězství se nakonec radoval Beneš,který zvládl vyrovnanou partii a vyhrál v supertiebreaku třetího setu.

U dívek bylo startovní pole početnější a hrálo 24 dívek,vč. šesti mělnických hráček.Z nich byla nejúspěšnější ta nejzkušenější-M.Krymlová,která dokázala ve čtvrtfinále vyřadit první nasazenou K.Synkovou a dostala se do semifinále.V něm už bohužel neuspěla a prohrála s E.Hladkou 3:6 1:6.Přesto je třetí místo pro Marušku úspěchem.Z celkového vítězství se nakonec radovala nenasazená N.Janíčkovičová,která prošla celým turnajem suveréně a v čtyřech vyhraných zápasech ztratila dohromady pouze 11gamů.

FINÁLOVÉ VÝSLEDKY:

Dvouhra:

Beneš-Andrijčuk 0:6 6:1 1:0(2)

Janíčkovičová-Hladká 6:1 6:1

Čtyřhra:

Andrijčuk-Ulmon vs.Strnad-Hladík 6:1 6:2

Janíčkovičová-Zikmundová vs.Slavíčková-Náprstková 6:1 6:1

 
h1 Družstva - výsledky, soupisky /h1 h2 2013 /h2 • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2013/soutez/3738 Dospělí A - nbsp;II. Liga B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2013/soutez/3692 Dospělí B - I.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2013/soutez/3699 Dospělí C - III.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2013/soutez/3703 Dospělí D - IV.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2013/soutez/3710 Dorost - JUNIOR TOUR /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2013/soutez/3712 Dorost B -II.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2013/soutez/3991 Mladší žáci - III.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2013/soutez/3731 Mladší žáci - III.třída A /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/babytenis/druzstva Babytenis - Memoriál Zdeňka Kocmana /a /p h2 2012 /h2 • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2012/soutez/3377 Dospělí A - nbsp;II. Liga B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2012/soutez/3415 Dospělí B - I.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2012/soutez/3422 Dospělí C - III.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2012/soutez/3433 Dorost - JUNIOR TOUR /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2012/soutez/3437 Dorost B -II.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2012/soutez/3453 Mladší žáci - II.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/babytenis/druzstva Babytenis - Memoriál Zdeňka Kocmana /a /p h2 2011 /h2 • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2011/soutez/2817 Dospělí A - nbsp;Divize /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2011/soutez/2821 Dospělí B - II.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2011/soutez/2825 Dospělí C - III.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2011/soutez/2836 Dorost - I.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2011/soutez/2838 Dorost B -II.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/starsi-zactvo/druzstva/sezona/2011/soutez/2845 Starší žáci - I.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2011/soutez/2849 Mladší žáci - II.třída B /a /p hr style= color: rgb(227, 159, 86); h2 2010 /h2 • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2010/soutez/2364 Dospělí A - I.třída A /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2010/soutez/2367 Dospělí B - II.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2010/soutez/2371 Dospělí C - III.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2010/soutez/2382 Dorost - I.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/starsi-zactvo/druzstva/sezona/2010/soutez/2389 Starší žáci - I.třída B /a br a href= http://www.cztenis.cz/mladsi-zactvo/druzstva/sezona/2010/soutez/2398 • nbsp; Mladší žáci - II.třída B /a hr style= color: rgb(227, 159, 86); h2 2009 /h2 • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2009/soutez/1893 Dospělí A - II.třída A /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2009/soutez/1901 Dospělí B - III.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2009/soutez/1901 Dospělí C - III.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2009/soutez/1914 Dorost - I.třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/starsi-zactvo/druzstva/sezona/2009/soutez/1920 Starší žáci - I.třída B /a hr style= color: rgb(227, 159, 86); h2 2008 /h2 • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2008/soutez/1559 Dospělí A - II. třída A strong /strong /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2008/soutez/1564 Dospělí B - III. třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dospeli/druzstva/sezona/2008/soutez/1564 Dospělí C - III. třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/dorost/druzstva/sezona/2008/soutez/1576 Dorost - II. třída B /a br • nbsp; a href= http://www.cztenis.cz/starsi-zactvo/druzstva/sezona/2008/soutez/1581 Starší žáci - I. třída B /a strong font size= 3 span hr style= color: rgb(227, 159, 86); /span /font /strong strong font size= 3 span Turnaje /span /font /strong br • nbsp; strong Oblastní přebory dorostu - chlapci, 23.-24.5.2009 /strong nbsp; br nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; a href= http://cztenis.cz/turnaj/316830/sezona/L09/informace Základní informace nbsp; br /a nbsp; nbsp; nbsp; nbsp; a href= http://cztenis.cz/turnaj/316830/sezona/L09/vysledky Výsledky /a
h1 Pravidla, řády,... /h1 br/ a href= http://www.cztenis.cz/pravidla-tenisu Pravidla tenisu na serveru b CZtenis /b /a br/ br/ a href= http://www.cztenis.cz/soutezni-rad-cts Tenisové řády /a br/ br/ [DOKUM2192] br/ br/ h2 Rozměry dvorce /h2 br [IMAGE2193]
Aktuality - sport

logo firmy
Tenis SK Mělník
Pražská 2645
27601 Mělník
Česká republika
tel.:+420 604 593 094
Copyright  ©   Tenis SK Mělník
On-line: 3 - : 28 -  : 121239                Home    |    Site map    |    about as    |    contact
Ing. arch. Ladislav Kalivoda, CSc. - KAPRO E- lingue MEFRIT, spol. s.r.o. Cestovní kancelář Valsa Elektro Klima Servis Studio Fresh Cirkus Jo-Joo, s.r.o Nějaký klub PHR agency, s.r.o. LUNA PLAST a.s. Mepla s.r.o. EUROWOOD HOLDING CZ s.r.o. Mělník Irena Vovsová Tiskárna K+H Loganton s.r.o. EUROSTAVOPROJEKT CZ s.r.o. Mělník MAS Vyhlídky, z.s. M- car Mělník Dům Kněžny Emmy BarnPchery Cesta ZTP, s.r.o. Elektro Market Servis s.r.o. synlab genetics s.r.o. Klub Přátel JM Allei, spol. s r.o. STK Mělník ZMRZLINA-VALSA.CZ SUNDAP s.r.o. Primasped s.r.o. Ing.Tomáš Klášterka CM car Červený Michal SCULPTOR Sportovní přístav Bílé Břehy s.r.o. BYTOVÉ DRUŽSTVO Jiráskova 261-263 JAKU Trade s.r.o. Ing.Miloš Novák UHER s.r.o. Tenis SK Libiš CSS Logistic s.r.o. FSPNET s.r.o. Vlastimil Fryč - Fryč a spol. S A D s.r.o. Pěnkava K N I H O V N A PKV s.r.o. SK Slavia Praha – fotbal a.s. golden ball card Rybaření je zábava ČETRANS energetika s.r.o. BozPoN CZ s.r.o. Holub na střeše ScieGenomic Mělnická zeleň s.r.o. KON Mělník, s.r.o. Printed Chilane Asociace Českých Cirkusů, o.s. Fotbal Kokořínsko - Kamery PÁRA Z NAVIJÁKU Jirikovsky AROS-STAV s.r.o. Perspora SK Junior Teplice Český občanský spolek proti plicním nemocem KPJM, 2013 Josef Masopust Printed LEGATO CZ s.r.o. Autoškola Krejča JAKU Trade s.r.o. Dopravně psychologická vyšetření - Mgr. Jan Kalivoda Trio Martinů EUROMAC spol. s r.o. NOVANTA Jaroslava Hajtúnová MVDr. Bilíková Jitka Ondřej Suchý České přístavy, a.s. Lucie Zelenková - Amina Letecké přístroje Praha, s.r.o. Fan club ZAZ PÁRA Z NAVIJÁKU Hotel u Rytíře DATAEKONOMIA CZ s.r.o. PERSPORA, s.r.o. fk Pšovka Mělnik Václav Mašek Insprav s.r.o. TM - auto s.r.o. Bytové družstvo Mělník, Bezručova 2898-2903 Bytové družstvo Dykova 726 Bizema s.r.o. Bytové družstvo Domov 3017 Petr Dvorný s.r.o. Bytové družstvo U hřiště LabXPress Ltd. Mlékařské družstvo Česká Lípa BYTOVÉ DRUŽSTVO MĚLNÍK střed 2572-2573 K+K Kvalite Mzdové účetnictví Klouček KOVVEL kovoobrábění LUNA PLAST a.s. KPJM Elpo ups s.r.o. VEMODIA, a.s. TIÚ-PLAST a.s. Sport Dřísy MEPLA - stroje Technické služby Mělník TM - auto s.r.o. KITGEN spol. s r.o. Stavebni rozpočty Kitgen spol. s.r.o. Lupa s.r.o. Scout - Holub CM car Červený Michal kliste ZMRZLINA-VALSA.CZ Ubytovna Mělník Čerstvé mléko Oblastní spolek ČČK Mělník Hotel u Rytíře STK Mělník hala - bios- Mělník JAKU Trade s.r.o. Tenis MF Fan club ZAZ Bizema s.r.o. Bruin-tech s.r.o. K+K Kvalite TS Byšice Mělnický turistický portál Soňa Peková K N I H O V N A Mělnicko ČETRANS energetika s.r.o. Mělnická zeleň s.r.o.